Handtekeningenactie voor Amir

Arjen van Steinvoorn
Reacties uitgeschakeld voor Handtekeningenactie voor Amir

Onze vriend en gemeentelid Amir wacht al bijna vier jaar op een besluit op zijn aanvraag om in ons land te mogen blijven. Onmenselijk lang! De IND twijfelt aan zijn oprechtheid als christen…. hoe toon je aan dat je gelooft? Zeg het maar….het heet niet voor niets ‘geloven’….

Op 8 november is er weer een belangrijk gesprek met de rechter, waarbij o.a. zijn advocaat en ds. Sytze Ypma aanwezig zijn om te bevestigen dat Amir een christen is, door doop en belijdenis verbonden aan onze gemeente in Christus. Om de rechter te laten zien dat wij als PGF ervan overtuigd zijn dat de toekomst van Amir hier en niet in Iran ligt, vragen wij om zondagochtend 3 november uw/jouw naam en handtekening te plaatsen. Dit document gaat op 8 november mee naar de rechter…..✍️??